داشتن تست منفی PCR الزامیست

تور آنتالیا ویژه بهمن ماه بزودی

گذرنامه با 7 ماه اعتبار
همراه داشتن تست منفر کرونا 96 ساعت قبل
بلیط رفت و برگشت با پرواز مستقیم سان اکسپرس
ترانسفر فرودگاهی
6 شب اقامت در هتل
راهنمای فارسی زبان
بیمه مسافرتی زیر 60 سال

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران
محدوده سنی: ندارد
خدمات تور: بلیط رفت و برگشت + ترانسفر+ ۶ شب اقامت در هتل+ صبحانه + لیدرفارسی زبان+ بیمه
بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به هتل
تور لیدر فارسی زبان
بلیط پرواز بین شهری
اقامت در هتل
بیمه مسافرتی

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

شرح

شهر آنتالیا یکی از آن مکان هایی است که به نظر می رسد همه چیز را در خود گنجانده است. این شهر، یک مکان خانوادگی دوستانه را در ساحل دریای مدیترانه ترکیه که حوادث هزاران ساله تاریخ را در قالب یک شهر قدیمی شگفت انگیز، ویرانه های تاریخی در نزدیکی یک منظره چشمگیر به نمایش می گذارد، فراهم آورده است. حتما از آبشارهای دودن و کوه تختعلی برای مسیر پیاده روی و مناظر خیره‌کننده آن دیدن کنید.

شهر آنتالیا در سواحل جنوب غربی کشور ترکیه، در منطقه مدیترانه قرار دارد. شهرهای نزدیک به آنتالیا، فتحیه در 200 کیلومتری غرب، مرسین در 480 کیلومتری شرق و قونیه در 320 کیلومتری شمال شرقی آن واقع است. مناظر شهر آنتالیا متنوع هستند، از کوهستان گرفته تا دشت های مسطح. با توجه به مناظر متنوع این شهر، برخی از شهرهای آنتالیا مانند ساید منظره دریایی ندارند. بهترین مناطق برای دیدن مناظر دریایی، کاس و کالکان است. این مناطق تنوع بسیار خوبی دارند.

مردم ترکیه و به ویژه آنتالیا به تدریج با سبک لباس غربی سازگار شده اند. زنان و مردان طبقه اجتماعی بالا و متوسط، پیراهن، کاپشن و شلوار می پوشند. با این حال، افراد طبقه کارگر پایین همچنان به پوشیدن لباس های سنتی راغب هستند. زنان حتی در اوج تابستان، روسری و لباس های بلند می پوشند. در ضمن به یاد داشته باشید، اگر مایل به بازدید از یکی از مساجد بسیار زیبا در این شهر هستید، مهم است که زنان روسری سر کنند، چرا که ورود بدون حجاب، نشانه بی احترامی است.

نقشه راه